Oferta dla firm

Szanowni Państwo,

jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie pracownikom stałej profilaktycznej opieki zdrowotnej. Liczne zwolnienia chorobowe pracowników destabilizują funkcjonowanie przedsiębiorstwa, obniżając wydajność i generując wymierne straty finansowe. Warto więc zainwestować w zdrowie swojego personelu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami (art. 12 ust. 1 ustawy z dnia 27 czerwca 1997 roku o służbie medycyny pracy) badania pracowników wykonywane są na podstawie pisemnej umowy zawartej przez podmiot obowiązany do ich zapewnienia (pracodawca) z podstawową jednostką służby medycyny pracy (poradnia medycyny pracy). Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, przedsiębiorstw i instytucji, na których ciąży obowiązek profilaktycznej opieki z zakresu medycyny pracy zapewnianej swoim pracownikom. Zespół lekarzy pracujących w Centrum Medycznym Remedium jest profesjonalnie przygotowany do prowadzenia badań pracowniczych. Lekarze specjaliści medycyny pracy posiadają uprawnienia do wykonywania badań profilaktycznych na podstawie rozporządzenia MZiOS z 30 maja 1996 r. Oprócz lekarzy specjalistów medycyny pracy przyjmują również okulista, laryngolog i neurolog, których konsultacje są wymagane ustawowo przy wydawaniu orzeczeń dla wielu stanowisk pracy. Posiadamy sprawny i przeszkolony z zakresu medycyny pracy personel rejestracji oraz koordynatora poradni medycyny pracy.

 

Koordynator poradni medycyny pracy czuwa nad efektywnym przebiegiem działań medycyny pracy dla współpracujących firm, przedsiębiorstw i instytucji. Zajmuje się organizacją współpracy między przychodnią a przedstawicielami firmy tak, aby wszelkie działania w tym zakresie były dostosowane do indywidualnych wymagań. Nasz standart to kompleksowa, szybka i sprawna obsługa Państwa pracowników.

 

Jako jedna z niewielu firm oferujemy kompleksowy katalog badań profilaktycznych oraz usług w dziedzinie medycyny pracy:

  • badania dla kierowców (psychotechniczne)
  • badania wstępne, okresowe, kontrolne
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • przegląd i opis stanowisk pracy
  • udział lekarza medycyny pracy w komisjach BHP


Drodzy Państwo, skorzystanie z naszej oferty to doskonała sposobność na zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, co z pewnością przyniesie wymierne i istotne korzyści dla całego przedsiębiorstwa:

  • obniżenie kosztów obowiązkowych badań profilaktycznych
  • opiekę indywidualnego opiekuna klienta
  • nadzór nad terminami badań okresowych
  • wszystkie badania w jednym miejscu i o umówionej godzinie
  • obsługę bezgotówkową (zbiorcza faktura VAT na koniec miesiąca)

 

Możemy również zaproponować objęcie Państwa pracowników prywatną opieką medyczną, dzięki której będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza konsultacji specjalistycznych oraz badań. Prywatna opieka medyczna jest bardzo ceniona przez pracowników i stanowi dodatkową korzyść pozapłacową. Dla pracodawcy jest to inwestycja, która się zwraca – korzystnie wpływa na samopoczucie i motywację do pracy.

 

Z przyjemnością pojawimy się osobiście w Państwa siedzibie i przygotujemy elastyczną ofertę dopasowaną do indywidualnego zapotrzebowania Państwa przedsiębiorstwa, a także odpowiemy na ewentualne pytania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Kontakt z działem obsługi firm tel. +48 666 841 656